Šviesdėžės

Gaminame vienpuses, dvipuses, įvairių dydžių ir formų šviesdėžes su ekonomišku LED apšvietimu ir organiniu stiklu. Taip pat ruošiame projektus savivaldybei.

Šviesdėžių gamyba, projektavimas ir tvirtinimas / montavimas.

Šviesa reklamoje suteikia daug privalumų. Šviesdėžės pagalba galima išgauti ne tik estetinius reklamos efektus, bet ir užtikrinti jos matomumą sutemus. Tai itin aktualu žiemos metu, kai didžiausi automobilių ir pėsčiųjų srautai juda tamsiu paros metu – vykstant į darbą ir iš jo. Šviečianti reklama taip pat užtikrina didesnį reklamos pastebimumą, atkreipdama dėmesį savo ryškumu, spalva ar mirksėjimu.

Šviesdėžės yra itin populiarios tiek mažam verslui, tiek didelėms kompanijoms. Pagal kainą jos užima tarpinę poziciją tarp reklamos skydų (iškabų) ir tūrinių raidžių. Šviesdėžes galima montuoti lauke ir viduje. Viskas priklauso nuo kliento poreikių.

Galime pagaminti vienpuses, dvipuses, įvairių dydžių ir formų šviesdėžes su ekonomišku LED apšvietimu ar liuminescencinis lempom.

Šviesdėžės gali būti:
Standartinės – gaminamos iš plastikinių profilių arba organinio stiklo, aliuminio. Būna kvadrato arba stačiakampio formos;
Nestandartinės – gaminamos naudojant akrilo stiklą, plastiką ar kompozicines aliuminio plokštes. Gali būti įvairių formų;
Tentinės – skirtos didelių gabaritų (virš 2m2) reklamai gaminti. Tokių šviesdėžių šonai gaminami iš plastiko, skardos, kompozicinės medžiagos ar aliuminio profilio, o priekis – iš tento.

Taip pat ruošiame lauko vaizdinės reklamos projektus leidimams savivaldybėje gauti.


Kyla klausimų? Neradote ko ieškojote? O galbūt norite užsisakyti? Susisiekite telefonu ar el. paštu nurodytais kairėje arba užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.